Coaching

W Poradni Psychologicznej „Centrum Mogę” nastawiamy się na kompleksowe wsparcie naszych Klientów. Są nimi prócz pracowników korporacji również osoby pracujące w mniejszych firmach oraz prowadzące własne firmy.

Life Coaching to forma pomocy w określeniu dalszego rozwoju osobistego. Interesuje nas szeroko rozumiana praca z procesem zmiany. Diagnoza własnych potrzeb i określenie celów do których chcemy dążyć oraz wprowadzenie zmian na lepsze, czyli takich z których będziemy zadowoleni, to podstawowe założenia do pracy z Life Coachem.

Porady, psychoterapia, szkolenia, warsztaty, coaching skierowane są zarówno do osób w trudnej sytuacji zawodowej(zmiany, poszukiwanie pracy, rozwój, awans), osobistej ( poprawa komunikacji z partnerem, rodziną, szukanie własnej drogi do szczęścia, odkrywanie własnych pasji i zainteresować oraz sposobów relaksacji i reagowania w sytuacjach stresowych).

Life coaching, to również dobra propozycja dla wszystkich, którzy stawiają na rozwój osobisty oraz poznawanie siebie.

Doświadczenie oraz indywidualne podejście specjalistów pracujących w „Centrum Mogę” pozwalają dostrzec i wspólnie zająć się różnymi problemami związanymi z sytuacją zmiany, rozwoju, planowania, wytyczania celów. 

Coaching menegerski

To praca nad podnoszeniem kompetencji managerskich, a także nad koniecznością konfrontowania się z odpowiedzialnością zarządzania ludźmi i wyzwaniami stawianymi sobie i swoim podwładnym. Coaching managerski to również zwiększenie wiedzy i umiejętności z zakresu komunikacji, tworzenia zespołów pracowniczych i bycia liderem grupy oraz umiejętności motywowania pracowników. Umiejętność opracowywania i wdrażania systemów motywacyjnych, to jedna z kluczowych umiejętności kadry zarządzającej, którą przekazujemy na sesjach Coachingu managerskiego.

Doświadczenia i wiedza z psychologii zarządzania oraz psychologii pracy, jak również rekomendacje naszych Klientów, które otrzymujemy świadczą o skuteczności i profesjonalizmie „Centrum Mogę”. Zapewnia kompleksowe podejście do rozwoju, nieograniczające się jedynie do życia zawodowego. Nowe szanse, wyzwania, zmiana, poszukiwanie ścieżek rozwoju zawodowego – z tymi zadaniami pomaga uprać się coach.

Sprawdź nasz aktualny cennik