Pomoc psychologiczna
i psychoterapia

Porady u psychologa

Czasem w życiu zmagamy się z czymś co nas przerasta . Najczęściej jest to stres, problemy w relacjach ze sobą lub z bliskimi. Zdarza się, że problem jest nieuświadomiony, a my wiemy tylko, że coś nie działa, nie wiemy jednak co ?
Mogą to być złe schematy myślowe, brak wiary we własne siły, myśli katastroficzne, lub coś zupełnie innego, nawet głębszego jak stany depresyjne.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju są to problemy i co mamy do przerobienia, specjalista psycholog, psychoterapeuta z racji swojej wiedzy i doświadczenia umie pomóc w różnych sytuacjach. Człowiek borykający się z problemem często tego nie potrafi, nie ma dystansu do siebie i tego co przeżywa, ani też odpowiedniej wiedzy, żeby poradzić sobie z emocjami. Dlatego tak wielu ludzi korzysta z psychoterapii i konsultacji psychologicznych. Inwestuje swój czas, żeby poczuć się lepiej i przepracować to co nie działa i przeszkadza.

Psychoterapia indywidualna

Rozwiązując swoje problemy poprawiamy nie tylko jakość swojego życia, ale i podnosimy zadowolenie naszych bliskich, osiągamy dobrostan psychofizyczny, zwiększamy wiarę we własne siły i uczymy się siebie akceptować.

W ramach terapii indywidualnej pomagamy:

 w problemach emocjonalnych i nerwicowych
 depresji
 stresie
 lękach
 obwinianiu siebie za niepowodzenia
 Zespole Wypalenia Zawodowego
 pesymistycznym nastawieniu i myślach katastroficznych
 baku wiary w siebie
 zaburzeniach psychosomatycznych : bezsenności, kołataniu serca, napięciowych bólach głowy

Cennik