Sakralna Słowiańska Gimnastyka dla kobiet

Sakralna Słowiańska Gimnastyka dla kobiet

Kochane Kobiety,
zapraszamy Was serdecznie na warsztaty wprowadzające do Sakralnej Słowiańskiej Gimnastyki dla Kobiet „RodoŁada” prowadzone przez Tatianę Antoninę Potapową – Certyfikowaną Instruktorkę Gimnastyki Słowiańskiej, choreografkę, tancerkę, instruktorkę Pilates, zajęć Zdrowy Kręgosłup, Stretching i miłośniczkę jogi. Absolwentkę Szkoły Baletowej i Uniwersytetu Humanistycznego wydziału Choreografia Współczesna i Taniec Modern, uczestniczkę wielu międzynarodowych projektów choreograficznych. Absolwentkę Polskiej Akademii Sportu i ProFI School.
Od 2 lat aktywnie prowadzi zajęcia Pilates, Stretching, Zdrowy Kręgosłup w Warszawie. Od 12 lat praktykuje joge i aktywnie bierze udział w warsztatach i szkoleniach.

Czym jest Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet?
To system ćwiczeń skierowany na poprawę zdrowia kobiety, skupiający się na równoważeniu pracy hormonów.
Zdrowe hormony, to zdrowa skóra, młody wygląd, zdrowe libido i oczywiście sprawny układ nerwowy.
W dobrym stanie psychicznym Kobieta jest zdolna tworzyć cuda!
Przyciąga szczęście, radość, miłość i powodzenie w swoje życie.
Pracując z własną energią życiową otwieramy nieskończoną ilość możliwości.

Dlaczego Słowiańska ? 
System opracowany został przez grupę kobiet ze Wschodniej Europy i wywodzi się z autentycznych słowiańskich wizerunków, tradycji i kultury.

Gimnastyka opiera się na 27 starosłowiańskich symbolach umieszczonych na kartach do praktyki. 
Do każdego z nich dołączona jest specjalna sekwencja ruchów, przygotowana tak aby w możliwie jak najkrótszym czasie, zmobilizować kobiece ciało do pobudzenia procesów odnowy biologicznej, ustabilizować przepływ energii oraz zbalansować psychoemocjonalnie.

Wstępem do regularnej praktyki są Warsztaty Wprowadzające, podczas których zdradzimy Wam tajemnice Gimnastyki Słowiańskiej, poznacie jej genezę i działanie, nauczymy Was jak prawidłowo wykonywać wszystkie 27 pozycji.

Unikalne warsztaty Sakralnej Słowiańskiej Gimnastyki to praktyka skierowana dla kobiety współczesnej z nutą historii i tradycji naszych Przodków w tle.
Każda część ciała ma własną inteligencję i pamięć emocjonalną, współczesna nauka – Epigenetyka – nazywa to pamięcią komórkową.
Poprzez pracę m.in na mięśniach głębokich czy powięzi, możemy sięgać tej pamięci połączonej z podświadomością, uwalniając programy i scenariusze Rodowe.

Dlatego świadome wykonywanie sekwencji ćwiczeń Gimnastyki wraz z wizualizacją symbolu słowiańskiego pomaga zmienić schemat zachowań i programów z podświadomości.
Harmonizując energię Żeńską(Matki) i Męską(Ojca) wewnątrz Siebie łatwiej osiągamy postawiony cel, spełnienie i poczucie szczęścia.
Jest to System niezwykle silnie harmonizujący naszą kobiecą energię, który pobudza zarówno ciało, mental i Duszę. Regularna praktyka wzmacnia nas we wszystkich tych aspektach. Pierwsze efekty możemy zauważyć już po kilku pierwszych zajęciach… nie można się nam oprzeć Kobiecość zaczyna z nas emanować w sposób spektakularny ?

SKUTKI UBOCZNE GIMNASTYKI SŁOWIANSKIEJ:
– poprawa zdrowia i kondycji
– znaczny wzrost produkcji estrogenów poprzez aktywację węzłów chłonnych
– spadek wagi, wysmuklenie sylwetki
– poprawa kondycji kręgosłupa
– poprawa wyglądu cery
– odmłodzenie oraz poprawa kondycji fizycznej i psychicznej
– natychmiastowy wzrost atrakcyjności seksualnej poprzez wzmożoną produkcję estrogenów
– możliwość ukierunkowania energii ćwiczeń we wskazane przez nas sfery życia (prosperity, zdrowie, harmonia w relacjach etc)
– rozwój intuicji i poszerzenie świadomości
– obudzenie pamięci i wiedzy przodków
– poprawa przepływu energii

Data:

Data: 9-10.03.2019

Cena: 320 PLN

Czas: 13.00 – 17.00

Centrum Terapii NAturalnych
ul. Bukowińska 22A/102
02-703 Warszawa

Cena:

Czas:

Miejsce:

9 – 10.03.2019

320 PLN

13.00 – 17.00

Centrum Terapii Naturalnych,
ul. Bukowińska 22A / 102
02-703 Warszawa

Data:

Cena:

Miejsce:

Centrum Terapii Naturalnych,
ul. Bukowińska 22A / 102
02-703 Warszawa