Ewa Żurczak

Psycholog, Terapeuta holistyczny, Coach
Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
Właścicielka Centrum Terapii Naturalnych
Umysł Dusza Ciało

Swoją pasję do psychologii odkryłam jeszcze przed studiami, dlatego wybór kierunku w Akademii Humanistycznej na Wydziale Psychologii i praca w zawodzie były dla mnie naturalne. Mam to cudowne uczucie, że robię to, co mnie naprawdę fascynuje.

Specjalizuje się w problemach pracowników korporacyjnych, psychologii stresu,  Zespole Wypalenia Zawodowego  oraz problemach emocjonalnych i nerwicowych.  Od 10 lat pomagam swoim Klientom podnieść jakość ich życia oraz zrozumieć istotę problemów z którymi się brykają.  Pracuje w podejściu holistycznym. Człowiek to całość, na którą składają się jego cechy osobowości, doświadczenia życiowe, zdrowie fizyczne i psychiczne oraz jego potrzeby. To kim jesteśmy oraz czy osiągamy sukcesy na miarę naszych potrzeb i kompetencji, wynika zarówno z tego co myślimy o sobie jako o jednostce, oraz jak oceniamy swoją pracę zawodową. Odwołuje się do symboli ważnych dla pacjenta oraz do akceptacji jako istotnej części zmiany.

Temat odczuwanego stresu zaciekawiły mnie tak dalece, że w 2013 roku prowadziłam badania pod kierunkiem profesora Jana Rostowskiego dotyczące wpływu odczuwanego stresu w pracy na wystąpienie u pracowników  Zespołu Wypalenia Zawodowego. Wiedzę zdobytą podczas badań wykorzystuję w pracy terapeutycznej i szkoleniowej.

AGNIESZKA
PĘCHERZEWSKA

Masaż

Jestem dyplomowaną masażystką z ogromną pasją do tego co robię. Ukończone kursy pozwoliły mi poznać niesamowitą moc dotyku mającą wpływ na nasze zdrowie, życie i samopoczucie. Uwielbiam wykonywać masaże relaksacyjne. Praca z ludźmi daje mi niesamowitą. Każdy masaż wykonywany jest indywidualnie w atmosferze wzajemnej akceptacji. Czas masażu to czas dla naszego ciała, duszy i umysłu, zapraszam zatem na chwilę dla siebie w naszej zacisznej Strefie Relaksu.

Adam
Dzik

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w Akademii Myśli i Emocji, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Zawsze pomagając pacjentom daję im wsparcie, okazuję zrozumienie i uaktywniam ukryte zasoby potrzebne do zmiany. Głęboko wierzę, że człowiek rozwija się przez całe życie, choć na swojej drodze napotyka różne trudności. 

Zajmuję się pacjentami z depresją, zaburzeniami lękowymi oraz obsesyjno-kompulsywnymi. Pomagam tym, którzy mają niską samoocenę, czują się niezrozumiani, mają trudność w zaakceptowaniu siebie lub pragną w swoim życiu zmiany na lepsze.

Zapraszam tych którzy potrzebują wsparcia, dogłębnej zmiany lub zrozumienia. .

Olga
Aulejtner

Masażystka

Praca z ludźmi i masażem fascynuje mnie od kilku lat. W czasie mojej praktyki ukończyłam profesjonalne kursy masażu klasycznego, limfatycznego, tkanek głębokich, oraz kilku form masaży relaksacyjnych. Masaż relaksacyjny jest natomiast moim zdecydowanym faworytem, którego techniki cały czas doskonalę. Staram się przeplatać elementy różnych stylów i rodzajów masażu między sobą tak, aby osiągnąć jak największą skuteczność terapeutyczną.
Pasjonuje się profilaktyką zdrowotną i ziołolecznictwem oraz NVC Marschala Rosenberga. 

EWA
MOLAS

Joga

Instruktorka jogi i podróżniczka. Prowadzi zajęcia z hatha jogi, w tym z tradycji asthangajogi od 2008 roku. Wyprawia się w odległe zakątki świata, żeby u miejscowych autorytetów zgłębiać tajniki lokalnych praktyk służących zdrowiu ciała, umysłu i duszy. Stosuje techniki koncentracji umysłu i techniki relaksacyjne.
Pasjonuje się profilaktyką zdrowotną i ziołolecznictwem oraz NVC Marschala Rosenberga. Jest entuzjastką slow life, uważnego życia i jazdy na rowerze, która pozwala łączyć ruch z podróżami.